Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Edycja Rozszerzona

Wiedźmin, gry, artbook,
albumy
Niziołka

Artbook dołączony do Edycji Kolekcjonerskiej ("Mrocznej Edycji") gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360. Na ponad 230 stronach artbooka znajdziecie mnóstwo klimatycznych grafik, szkiców koncepcyjnych oraz rysunków, przybliżających wam najdrobniejsze nawet detale wiedźmińskiego świata. Większość obrazów została opatrzona cytatami z prozy Andrzeja Sapkowskiego, czy też stosownymi...

Na ponad 230 stronach artbooka znajdziecie mnóstwo klimatycznych grafik, szkiców koncepcyjnych oraz rysunków, przybliżających wam najdrobniejsze nawet detale wiedźmińskiego świata. Większość obrazów została opatrzona cytatami z prozy Andrzeja Sapkowskiego, czy też stosownymi komentarzami, przybliżającymi czytelnikowi zarówno świat gry, jak i zamieszkujące go postacie. Tym samym artbook jest nie tylko ucztą dla oczu, ale również swoistym przewodnikiem po wykreowanym przez słynnego AS-a uniwersum. Najnowsze wydanie artbooka dołączone do Edycji Rozszerzonej zostało wzbogacone o dodatkowe grafiki, rysunki, szkice, cytaty i uwagi, związane z nową zawartością dodaną do gry.

źródło opisu: gram.pl + opis autorski

źródło okładki: własne

surykatek86 Mazur | 2018-05-09
Przeczytana: 09 maja 2018

Artbook ze swiata Wiedzmina przedstawiający różne pomysły autorów gry.Na początku mapka z głagolicą.Szkice postaci,lokacji początkowe projekty i pozniejsze wersje które znalazły sie w grze.3 Główne bestie plus 4 dodatkowe bestie każa dość szczegółowo opisana .4 akty z architekturą i założeniami co i dlaczego.Pare plakatów w małym formacie na końcu.Masa dodatków opisujących świat
w postacie jak i stroje czarodziejów czy elfów.Oprawa jak i strony na wysokim poziomie polecam.

Omnikoron | 2012-05-10
Przeczytana: 10 maja 2012

Album z edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 wydanego na konsolę xbox. Oprócz kilku stron z nowymi grafikami, elementem odróżniającym to wydanie od poprzedniego jest skóropodobna okładka z grawerowanym wilkiem i pseudoroślinnymi motywami.