Niekonwencjonalny przewodnik po wrocławskiej katedrze

Wydawnictwo: I-BiS
978-83-85773-94-8
Maison

Tematyka publikacji to głównie problemy ludzi, ich, pasje, a także dzieje Wrocławia od średniowiecza po ostatnie dziesięciolecia. Obecnie współpracuje z „Gazetą Południową” i miesięcznikiem Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego „Ogród wita”. Prowadzi też klasy dziennikarskie w XIII Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu. Jest pomysłodawcą i opiekunem Młodzieżowej Wszechnicy Dziennikarskiej, która wydaje młodzieżowy miesięcznik „Szlif”. Do tej pory napisał dwie książki: Wrocław, jakiego nie znacie oraz Wędrówki po Dolnym Śląsku i jego stolicy, które zostały przyjęte przez czytelników z uznaniem i stały się prawdziwymi bestsellerami.

źródło opisu: http://www.i-bis.com.pl

źródło okładki: http://www.i-bis.com.pl