Employer branding. Budowanie wizerunku pracodawcy krok po kroku

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-264-1535-7
organizacja, human relations
biznes, finanse
Anna Shirley

Książka jest poświęcona employer brandingowi - stosunkowo nowej, interesującej koncepcji w dziedzinie HR, obejmującej wszystkie działania podejmowane przez organizację, które mają na celu budowanie jej wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, a także wspierają jej strategiczne cele biznesowe. Autor wskazuje, jak wiele firma może zyskać dzięki odpowiedniemu zarządzaniu swoją marką jako pracodawca. Przekonuje, że czasem niewielka zmiana, niewymagająca dużych nakładów finansowych, może przynieść zaskakująco dobre rezultaty. Zastosowanie tej koncepcji w praktyce pozwoli organizacjom doskonalić się, z korzyścią dla jej pracowników, ułatwi budowanie przewagi konkurencyjnej, osiąganie zysków i pomoże zrealizować cele, jakie powinny przyświecać każdemu innowacyjnemu przedsiębiorstwu.

źródło opisu: http://wkp.profinfo.pl

źródło okładki: http://wkp.profinfo.pl

Paweł Góralczyk | 2015-06-07

Rozdziały teoretyczne 1-6 napisane prostym językiem. Dużo słów a mało treści o wewnętrznym EB. Książka dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z EB. W sam raz do pracy dyplomowej aby przytoczyć definicje.

Marta | 2018-02-28
Na półkach: 2018, Przeczytane