Małe Mózgofalki poznają ludzkie ciało

Tłumaczenie: Anna Czechowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "National Geographic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
The Little Brainwaves Investigate Human Body
ludzkie ciało
popularnonaukowa
euro_proof

Wejdź pod ludzką skórę razem z Małymi Mózgofalkami i niczym badacz wyrusz w niezwykłą podróż, w czasie której zwiedzisz serce, poznasz działanie mózgu i rozwikłasz tajemnicę jelit. Małe Mózgofalki policzą twoje mleczne zęby, obliczą, jak szybko rośniesz, a nawet sprawdzą ci tętno! Ciekawskie, zabawne i psotne Małe Mózgofalki sprawią, że twoje ciało „ożyje” jeszcze bardziej! Poznaj małe...

Poznaj małe ludziki z wielkimi pomysłami: Pana Mózga, bliźniaki czyściaki Mopa i Bopa, Smyka Szymka, Doktora Darka, Pana Siłacza, Niegrzecznego Grzesia, Śpiącego Stasia, Ukrytego Jurka i Felka Falkę.

źródło opisu: G+J RBA, 2011

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl