Sekrety udanego związku czyli jak znaleźć partnera na całe życie

Wydawnictwo: Videograf II
poradniki

Napisany z humorem, ciekawie skonstruowany poradnik dla wszystkich, którzy są zakochani i ten cudowny stan chcą zachować jak najdłużej. Autorki objaśniają w nim, dlaczego w ogóle się zakochujemy i kogo najczęściej wybieramy, co przy tej okazji dzieje się z naszym ciałem, jak postępować, by nawiązać i utrzymać udany związek. Radzą, czego w żadnym wypadku nie wolno powiedzieć czy zrobić, jak zachować się na pierwszej randce, czemu ma służyć pierwszy pocałunek, co robić, gdy się jest zdradzanym czy zdradzającym. Podpowiadają, jak ma przebiegać udany flirt, jak powinna wyglądać pierwsza wspólna noc, jak prowadzić udane życie seksualne, jak rozwiązać problem zazdrości, ułożyć stosunki z teściami, jak atrakcyjnie spędzać wolne chwile, jak z rozsądkiem i pomysłem dawać sobie prezenty. Weryfikują wszelkie mity, przesądy, nieporozumienia na temat miłości i udanego związku.

Joanna Kucharska | 2013-05-31
Przeczytana: 17 czerwca 2013