50 dzieł klasyki sukcesu. Inspirujące myśli, wielkie nazwiska, wybitne idee

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

50 lekcji w Szkole FortunyInspirujące dziełaWielkie nazwiskaWybitne ideeCo nas uszczęśliwiaa Pieniądzea Władzaa Udane życie osobistea Tak! Tak! Tak! Dla każdego z nas sukces ma inne oblicze. Jedno jest pewne, poczujemy się naprawdę spełnieni dopiero, kiedy zrealizujemy to swoje wielkie marzenie. Powstały tysiące książek, które na różne sposoby uczą jak osiągnąć upragnione prosperity. Nie starczyłoby życia na ich przeczytanie. Dlatego dla wszystkich zapracowanych, zabieganych, cierpiących na wieczny brak czasu, stworzono prawdziwą esencję najwybitniejszych myśli i koncepcji dotyczących sukcesu. I zamknięto ją w jednej książce. Legendarni przywódcy, wielcy myśliciele, psycholodzy i filozofowie, nieprzeciętni biznesmeni. Intelektualna śmietanka świata. Prawdziwa bomba niezwykłych idei. Jeśli przeczytasz ten podręcznik samodoskonalenia i zastosujesz jego koncepcje w praktyce, Twoje życie z pewnością nabierze impetu. A może poczujesz jeszcze większy głód wiedzy i zechcesz potraktować go jako przewodnik po klasycznych dziełacha Wybór należy do Ciebie &–, sukces również&…,Naucz się jak:w pełni wykorzystywać własne możliwości i pokonywać przeszkody,osiągnąć prawdziwy dobrobyt &–, finansowy, zawodowy i osobisty,uczyć się na triumfach innych i zmieniać je na własne,rozwinąć swoje drzemiące talenty i ukryte zdolności,opierać życie na pasji i przekuwać ją w sukces.

sebski | 2016-05-22
Przeczytana: 01 sierpnia 2016