Ozdoby wielkanocne z makaronu

Wydawnictwo: Jedność
rękodzieło

Trzymają Państwo w swoich rękach publikację, która pozwoli Wam przekonać się, że makaron to nie tylko półprodukt spożywczy, służący do przyrządzania przepysznych potraw. To także doskonały materiał, z którego można wykonać przepiękne ozdoby wielkanocne, gdyż jest to tworzywo łatwo poddające się także obróbce mechanicznej. Komu z Państwa przyszłoby na myśl, by brzeszczotem ciąć makaron? Nikomu? A jednak można! Dzięki tym poczynaniom możemy uzyskać pożądany przez nas kształt czy rozmiar makaron

Jagoda | 2013-02-27
myszkulka | 2011-07-24