Taniec zmysłów

Wydawnictwo: Świat Książki
8 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Najnowszy, bardzo modny trend w kulturze fitness, pochodzi z Indii: ataniec Bollywooda rozsławił już na cały świat tamtejsze filmy, znane z efektownych układów choreograficznych. Autorka książki, słynna tancerka brzucha, proponuje różne zestawy ćwiczeń, świetnie wzmacniających sprawność ruchową, a przy tym odprężających i poprawiających nastrój. Są łatwe i przeznaczone dla każdego. Do książki dołączona jest płyta CD z programami treningowymi, instrukcjami i oryginalną muzyka hinduską do ćwiczeń.

aisom | 2017-04-08

Ciekawa książka z łatwymi do zrozumienia instrukcjami I fajną muzyką

nugatowa | 2012-11-18

książkę kupiłam kiedy chciałam nauczyć sie tańca brzucha. Z przykrością muszę stwierdzić, że mimo iz książka posiada płytę CD i wyraźnie ilustracje- na kursie nauczyłam się znacznie więcej. Skorygowałam tez błędy, które pojawiają się przy ćwiczeniu razem z książką.

Agnieszka Luzara | 2016-09-17
Na półkach: Książka, Przeczytane