Zgłosuj na książki roku 2017

Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej.

Wydawnictwo: Znak
83-240-0589-7
nicavera

Drażni Cię polityka? Chcesz poznać mechanizmy wpływu na wyborców? A może pracujesz w sztabie wyborczym lub startujesz w wyborach? Natalia de Barbaro, specjalistka od marketingu politycznego, pokazuje kulisy kampanii wyborczych i próbuje udowodnić, że polityka może być etyczna. To przewodnik radykalnie praktyczny, bo czytelnik nie znajdzie w nim akademickich dywagacji a jedynie praktyczne rady...

To przewodnik radykalnie praktyczny, bo czytelnik nie znajdzie w nim akademickich dywagacji a jedynie praktyczne rady oraz skuteczne rozwiązania "wyborczych dylematów".

źródło opisu: Wydawnictwo Znak 2005

źródło okładki: Wydawnictwo Znak 2005

nicavera | 2012-05-06
Przeczytana: maj 2012

Prosta, jasna i czytelna. I praktyczna. Autorka jest wieloletnim strategiem i marketingowcem więc wie, o czym pisze.

Agnieszka | 2017-08-07
chaos-progenitus | 2017-06-11