Szkrab. Instrukcja obsługi

Wydawnictwo: Vesper
7 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Nareszcie! Technologiczna instrukcja obsługi szkraba dla niewtajemniczonych!Wiecie już, jak zajmować się niemowlęciem, kiedy nagle coś zaczyna się psuć: dziecko odmawia przyjmowania paliwa, krzyczy niemiłosiernie i nie chce dać się ubrać! Wszystko to oznacza, że macie do czynienia z upgradem: noworodek zaktualizował się do poziomu szkraba!Szkrab. Instrukcja obsługi, zawierający dziesiątki szczegółowych instrukcji i pomocnych schematycznych diagramów, przynosi odpowiedzi na tysiące często zadawanych pytań: Jak mam zareagować, kiedy szkrab wpada we wściekłośća , Jak mam nauczyć go pozbywania się nieczystościa . Bez względu na złożoność waszych pytań, pomoc znajdziecie w tej książce, dzięki uprzejmości znanego pediatry doktora Bretta R. Kuhna oraz Joe Borgenichta. Razem przedstawili mnóstwo pożytecznych rad dla każdego, kto chce poznać podstawy opieki nad szkrabem.

Northman | 2014-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2014

Moja Mała Pociecha skończyła kilka dni temu roczek, nadszedł więc czas na kolejną po "Bobasie. Instrukcja obsługi" lekturę mającą w założeniu nieść pomoc w chwalebnym dziele wychowania własnego potomka:) Lektura skończona, czas więc napisać o niej kilka słów.

Muszę powiedzieć, że z książki jestem jak najbardziej zadowolony, ale jednocześnie trochę przytłoczony ogromem zawartych w niej informacji. Książka jest z założenia przeznaczona dla rodziców dzieci w wieku powyżej roku, ale nieco zmyliła mnie poprzednia książka cyklu, czyli "Bobas. Instrukcja obsługi", gdyż sądziłem, że "Szkrab..." będzie dotyczył okresu od roku do dwóch lat życia dziecka, a tymczasem książka zawiera informacje dotyczące dzieci w wieku aż do trzech lat włącznie; prawdopodobnie stąd właśnie wziął się wspomniany przeze mnie natłok informacji. Wprowadza on niestety trochę ogólnego chaosu w książce mającej być lekturą prostą, łatwą i przyjemną. To niestety niewątpliwy minus książki (przynajmniej dla mnie).

Na...

Karolina Wojtkowiak | 2010-07-29
Na półkach: O dzieciach, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Kontynuacja "Bobasa" - polecam! Świetnie napisany poradnik dla rodziców - szczególnie tych oumysłach ścisłych:)

metztil | 2016-04-05
agape | 2015-01-22