Jak mówić z pewnością siebie

Wydawnictwo: JK
9788372291998
poradniki

Niniejsza książka jest praktycznym przewodnikiem, który ukazuje, jak być asertywnym i bez skrępowania wyrażać swoje potrzeby oraz opinie. Wskazówki zawarte w tej książce, opierają się na opracowanych przez specjalistów technikach, dzięki którym zrozumiesz swój obecny styl komunikowania się, odnajdziesz własny głos, sprawisz by cię usłyszano, a także odkryjesz jak wyrażać swoje pragnienia i zdanie tak, by inni w każdej sytuacji słyszeli je i szanowali.

amaryllis | 2014-06-20
Laruu | 2013-04-16