Tajemnica Lasów Podpoduszańskich

Seria: Hipopotam
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
-kasia-

W Lasach Podpoduszańskich wszystko jest zagadkowe. Rosną tam niespotykane gatunki drzew i żyją przedziwne stworzenia - Pani Sówka mieszkająca w Bucie, Dzięcioł Pe-Pe układający wiersze, Łopiatka, Kot Admirał i inni. Wszyscy poszukują zaginionego zegara łapiącego stracony czas. Pewnego razu do tej magicznej krainy przybywają dwaj bracia, Krzyś i Kubuś. Chłopcy pilnie uczestniczą we wszystkich wyprawach poszukiwawczych i przemierzają Lasy wzdłuż i wszerz, nie bez trudu tropiąc ich niezliczone tajemnice.

źródło opisu: www.proszynski.pl

źródło okładki: www.proszynski.pl