Zgłosuj na książki roku 2017
8320318807

Książka o procesie zbrodniarzy hitlerowskich, sądzonych za zbrodnie popełnione w obozie koncentracyjnym na Majdanku.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Aneta | 2017-06-23

Zbyt wstrzasajaca aby oceniac.

MaRs1988 | 2013-02-05

Bardzo dobra książka o procesie zbrodniarzy hitlerowskich, sądzonych za zbrodnie popełnione w obozie koncentracyjnym na Majdanku. Z książki można dowiedzieć się o przebiegu procesu, przytoczono zeznania świadków, głównie więźniarek obozu kobiecego na Majdanku. Poznać można również strategię adwokatów broniących oskarżonych. Polecam wszystkim zainteresowanym procesami zbrodniarzy hitlerowskich oraz tematyką obozów koncentracyjnych.

zaczytAnna | 2012-10-31

Bardzo dobra książka,dla każdego,kto interesuje się procesami hitlerowców.Polecam.

MimiziaMeow | 2017-09-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017