8320318807

Książka o procesie zbrodniarzy hitlerowskich, sądzonych za zbrodnie popełnione w obozie koncentracyjnym na Majdanku.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

DreK | 2019-05-17
Przeczytana: 17 maja 2019

Krótka, bardzo dobra, wstrząsająca..., każdy kto chociaż trochę interesuje się historią II Wojny Światowej, powinien przeczytać. Polecam, chociaż ciężko polecać literaturę która dotyczy tak trudnych kwestii jak ludobójstwo.

Aneta | 2017-06-23

Zbyt wstrzasajaca aby oceniac.

MaRs1988 | 2013-02-05

Bardzo dobra książka o procesie zbrodniarzy hitlerowskich, sądzonych za zbrodnie popełnione w obozie koncentracyjnym na Majdanku. Z książki można dowiedzieć się o przebiegu procesu, przytoczono zeznania świadków, głównie więźniarek obozu kobiecego na Majdanku. Poznać można również strategię adwokatów broniących oskarżonych. Polecam wszystkim zainteresowanym procesami zbrodniarzy hitlerowskich oraz tematyką obozów koncentracyjnych.

zaczytAnna | 2012-10-31

Bardzo dobra książka,dla każdego,kto interesuje się procesami hitlerowców.Polecam.