Mój zakręcony rok

Wydawnictwo: Debit
978-83-7167-801-1
albumy
Isadora

Cały rok szkolny w jednej książce. Mój zakręcony rok pomieści wszystkie ważne pamiątki, wspomnienia, spostrzeżenia i fakty dotyczące wydarzeń roku szkolnego, nauczycieli, przyjaciół, imprez, najmodniejszych ciuchów, ulubionej muzyki i wspomnień z wakacji. Dzięki pomysłowej formie i nowoczesnej szacie graficznej będzie zarówno osobistym pamiętnikiem jak i modnym gadżetem odpowiednim dla każdego dzieciaka chodzącego do szkoły. Można tam wklejać zdjęcia, zapisywać wszelkie ważne informacje i ploteczki, notować pomysły i umieszczać wszystko, co jest godne uwagi. Książka ma postać dużego kołonotatnika, którego sztywne karty są zarazem kopertami do przechowywania dodatkowych dokumentów. Świetna zabawa dla zakręconych małolatów, a po latach wyjątkowy album pełen wspomnień z dzieciństwa.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!