Bill Clinton. Ani chwili do stracenia...

Wydawnictwo: BGW
7 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
dh1989

Biografia Billa Clintona - gubernatora stanu Arkansas, prezydenta USA. Książka wydana została na początku lat 90. i skupia się na wczesnych latach polityka oraz jego kampanii wyborczej, która doprowadziła go do Gabinetu Owalnego.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

alfi78 | 2019-06-02
Przeczytana: czerwiec 2019

Bardzo dobra biografia skupiająca się na młodości B. Clintona poprzez 12 lat jego rządów gubernatora Arkansas a na wyborach na urząd prezydenta kończąc. Rzeczowa, bez prania brudów, choć nie pomijająca skandalu z Gennifer Flowers (w 1992r., roku wydania książki o Monice Levinski jeszcze nikt nie słyszał). Tomasz Wróblewski pisze ciekawie a książkę czyta się bardzo dobrze- polecam.

dh1989 | 2012-05-04
Przeczytana: 2009 rok

Świetna książka. Czyta się z zapartym tchem. Bill Clinton bez tajemnic.