Maroko. Przewodnik NG

Wydawnictwo: G+J
978-83-7596-376-2
podróże, Maroko
Booka

Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic, obejmujących: MARSZRUTY, oparte na bogactwie marokańskich doświadczeń, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań. NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA,...

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA, w tym licytowanie na aukcji dywanów, wizyta w hammamie, zabawa w garncarza, dobijanie targu na marrakeszeńskich suku i żeglowanie na desce w Essaouira (As-Suwajrze).

RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TRASY WYCIECZEK PIESZYCH I REJSÓW TURYSTYCZNYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami m.in. przechadzek po zabytkowej feskiej medynie i po placach Casablanki.

PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, w tym wędrówki na Jebel Tassemit (Dżabal Tassemit) i tropem zwierząt w górach Atlasu.

LISTĘ TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO, w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki pieszej bądź samochodowej.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,2,8,452,maroko-przewodnik-ng.html

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki/8/duze/452.jpg

Forneuss | 2015-11-12
Przeczytana: listopad 2015

Niby ok, ale jakiś niedosyt mam.

kasandra_85 | 2012-06-22
Przeczytana: czerwiec 2012