Księżna - Machiavelli dla kobiet

8320716241
feminizm, kobieta
poradniki
lajt

Jest to poradnik dla tych kobiet, które zasługują na więcej niż to, co oferuje im świat. Harriet Rubin uczy na walczyć o realizację marzeń i ambicji; udowadnia, że cechy typowo kobiece jak wrażliwość czy delikatność, dotychczas uważane za przejawy słabości , są skuteczną bronią i atutem w zmaganiach z przeciwnikiem. Jak się przekonamy, warunkiem powodzenia nie musi być wcale działanie wbrew sobie i powszechnie przyjętym zasadom..

alfi78 | 2015-05-09
wiola923 | 2014-11-15