Wojska pancerne i ich rola w pierwszym okresie II wojny światowej

Wydawnictwo: Neriton

W niniejszej książce zostały przedstawione przemiany organizacyjne wojsk pancernych najważniejszych państw europejskich w latach 1939-1941. Autor starał się ukazać proces ewolucji wielkich jednostek pancernych i zmotoryzowanych na szerokim tle przemian w wojskowości i armiach poszczególnych państw. Oddana do rąk czytelników pozycja jest adresowana przede wszystkim do miłośników militariów, zaczynających swą przygodę z historią II wojny światowej.

| 2012-08-22
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam