Zapytaj mamę!

Tłumaczenie: Alina Kujawa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensus". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Frag Mutti
978-83-246-1380-9
poradniki
boogislav

Wielka plama z wina na nowej kanapie? Bielizna zafarbowana na różowo? Spleśniała żywność w lodówce? Przypalone ziemniaki? Mamo, ratuj! czyli pierwsza pomoc w domowej sprawie Twój osobisty podręcznik życiowej sztuki przetrwania Pamiętasz te cudowne czasy, kiedy czyste pranie samo lądowało na półce, plamy z ubrań i mebli znikały jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a obiad...

Wielka plama z wina na nowej kanapie?
Bielizna zafarbowana na różowo?
Spleśniała żywność w lodówce?
Przypalone ziemniaki?

Mamo, ratuj! czyli pierwsza pomoc w domowej sprawie
Twój osobisty podręcznik życiowej sztuki przetrwania

Pamiętasz te cudowne czasy, kiedy czyste pranie samo lądowało na półce, plamy z ubrań i mebli znikały jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a obiad miał zawsze idealny smak? Za cenę wolności i własnego mieszkania postanowiłeś jednak wyrzec się tych wspaniałości i wyprowadzić z hotelu "Mama". Tymczasem próba przerwania tej pępowiny nie jest zabiegiem, który da się przeprowadzić jednym prostym cięciem. Zanim staniesz się osobą faktycznie samodzielną, niezbędny będzie mały kurs przetrwania.

Jak robić zakupy, by nie musieć potem niczego wyrzucać? W jaki sposób stoczyć nierówną walkę z pralką? O co chodzi z tysiącami ścierek, szmatek i środków czystości? Nie poddawaj się! Dwaj kawalerowie, którzy sami kiedyś zmagali się z podobnymi problemami, oferują Ci rady w najlepszym maminym stylu. Poznaj celne wskazówki i praktyczne rozwiązania, które pomogą Ci przebrnąć przez pole minowe samodzielności.
Jak przeżyć, ograniczyć zniszczenia i nie zbankrutować

Sprzątanie łazienki, mycie paneli podłogowych, odkurzanie.
Pranie ręczne i w pralce, suszenie, rozwieszanie i prasowanie.
Gotowanie dla niecierpliwych oraz techniki zaawansowane.
Urządzanie mieszkania - przytulna sypialnia, funkcjonalna kuchnia.

źródło opisu: http://sensus.pl/ksiazki/zapytaj-mame-przyspieszon...(?)

mariola | 2016-11-12