Sztuka kierowania sobą

Wydawnictwo: Videograf II
Kunsten a lede seg selv
poradniki
boogislav

Prezentowany poradnik podejmuje tematykę kierowania swoim życiem w praktyce w oparciu m.in. o wiedzę dotyczącą inteligencji emocjonalnej. Wykorzystując ten rodzaj inteligencji, możemy lepiej poznać samych siebie, odkryć swe mocne strony, efektywniej się komunikować oraz lepiej radzić sobie ze stresem, a tym samym osiągać lepsze rezultaty w pracy, życiu prywatnym i rodzinnym. Książka ukazała...

Książka ukazała się po raz pierwszy w 1995 roku i do tej pory w samej Norwegii została wydana w ponad 50 000 egzemplarzy. Doczekała się też przekładów na wiele języków.

źródło opisu: Videograf, 2008

źródło okładki: www.videograf.pl