Wielka księga szycia. Praktyczny poradnik krok po kroku

Tłumaczenie: Barbara Godzińska
Wydawnictwo: Bellona
Ultimate sewing bible
szycie, krawiectwo
rękodzieło

"Wielka księga szycia" jest wypełniona wyczerpującymi informacjami dla początkujących i zaprawionych w bojach entuzjastów szycia. Każdy rozdział zawiera podstawowe techniki, którym towarzyszą jasne i skondensowane instrukcje i łatwe do naśladowania ilustracje krok po kroku. Od podstawowych technik po zaawansowane krawiectwo, zabiegi pielęgnacyjne i reperacje, te niezbędne zalecenia są przepełnione po brzegi informacjami dla władających igłą na wszystkich poziomach umiejętności. W tym obszernym przewodniku znajdziemy łatwe do naśladowania techniki i ponad 1000 ilustracji, które poprowadzą entuzjastów szycia przez każdą fazę tej sztuki. Będzie to uniwersalne źródło, do którego będziesz często wracać.

źródło opisu: Bellona, 2009

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=4312

Eniutek | 2011-11-16

Ja wracam do tej książki ilekroć mam jakieś problemy z szyciem.
W takich momentach jest świetnym kołem ratunkowym :)
Dla wszystkich ,którzy są zaprzyjaźnieni z maszyną lub mają zamiar taka przyjaźń zawrzeć. POLECAM!!!

zhenzhu | 2016-03-29
Na półkach: Szycie, Przeczytane
Przeczytana: 29 marca 2016

W sposób przejrzysty opisuje podstawowe techniki szycia, ale bardziej koncentruje się na tkaninie w mieszkaniu, niż na szyciu odzieży, ale to w sumie też jest dobre, bo wiele osób szyje dla domu, a za odzież w ogóle się nie zabiera. Książka ma bardzo nowoczesny i przyjemny dla oka layout.

Małgorzata | 2015-07-24
Alicja | 2015-03-21