Jeśli naprawdę mnie kochasz. 100 pytań na temat randek, związków i czystości seksualnej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
If Your Really Love Me
978-83-7604-141-4
religia
Sunbrighter

Ta przełomowa publikacja zawiera odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez młodych ludzi, którzy chcą rozpocząć związek, zadecydować o swoim powołaniu, znaleźć kiedyś odpowiedniego współmałżonka oraz zachować czystość, nie narażając na szwank miłości. Humorystyczne, przyjazne i szczere podejście autora do sprawy, jaką jest czystość przedmałżeńska otwiera serca i umysły na tematy często z góry odrzucane czy też źle rozumiane.

Książka spotkała się z uznaniem cenionego dziennikarza i publicysty, pana Tomasza P. Terlikowskiego

"Czystość, dziewictwo, wierność – nie są w naszych czasach wartościami,
które byłyby szczególnie popularne. A jednak warto nimi żyć. Książka
Jasona Everta nie tylko pokazuje dlaczego, ale też robi to w sposób porywający
i przekonujący. Warto ją przeczytać, nawet jeśli samemu okres narzeczeństwa
ma się już za sobą, choćby po to, by umieć o tych sprawach
rozmawiać z własnymi dziećmi."
Tomasz P. Terlikowski

źródło opisu: http://www.wkb-krakow.pl/index.php?s=karta&id=955

źródło okładki: http://www.wkb-krakow.pl/index.php?s=karta&id=955

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!