Szukaj i znajdź. Transport

Tłumaczenie: Lucyna Burzyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szukaj i znajdź". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
978-83-7660-164-9
jagarkar

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wiele jest możliwości podróżowania? Może płynęliście promem albo byliście na lotnisku, ale czy mieliście okazję zobaczyć pokład łodzi podwodnej lub statku kosmicznego? Dzięki tej książce dowiecie się, co się dzieje na dworcu kolejowym, w porcie i na stacji obsługi przy autostradzie. Ale nie tylko! Możecie też przyjrzeć się z bliska, jak pracuje silnik samolotu albo podpatrzeć pokład wahadłowca.

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1723

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1723