Mały Wilczek Strasznoleski Detektyw

Tłumaczenie: Ernest Bryll
Cykl: Mały Wilczek (tom 5) | Seria: Mały Wilczek
Wydawnictwo: Philip Wilson
Little Wolf Forest Detective
837236124X
humor

Mały Wilczek pełni bardzo ważną funkcję w strasznoleskiej społeczności. Razem z przyjaciółmi: Wyjakiem, Misiem Brudnopychem i Pokraczkiem działają w Strasznoleskiej Agencji Detektywistycznej jako tajni tropiciele. Rozszyfrowują oszustów i złodziei. Ale najważniejsze... rozpracowują i unieszkodliwiają groźnego przestępcę, który przez swoje niecne doświadczenia chce zniszczyć mieszkańców Strasznolasu.

Seria o małym wilczku to wspaniała lektura nie tylko dla dzieci w różnym wieku, ale i rodziców. Autor Ian Whybrow i ilustrator Tony Ross stworzyli bohatera, który przemawia do wyobraźni młodego czytelnika, rozwija jego wrażliwość, bawi i wzrusza. Doskonałe tłumaczenie Ernesta Brylla.

źródło opisu: http://www.philipwilson.pl/

źródło okładki: http://www.philipwilson.pl/