Kiedy to przydarzy się tobie

Wydawnictwo: Świat Książki
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Poradnik dla kobiet, chorych na raka piersi. To jest książka, jaką życzyłybyśmy sobie mieć w chwili zachorowania piszą autorki, które same borykały się z tą straszną chorobą. ze spokojem, serdecznością i kompetentnie radzą, jak sobie pomóc: od przyjęcia przerażającej diagnozy, przez kolejne etapy leczenia, po rekonwalescencję. Jak nie zwątpić w siebie i ułożyć relacje z bliskimia Wiele budujących, prawdziwych historii kobiet, które przezwyciężyły raka.

Monika | 2010-08-16
Na półkach: Przeczytane, Rak nieborak, 2010
Przeczytana: 10 sierpnia 2010

Dla zainteresowanych - naprawdę pożyteczna lektura. Daje odpowiedzi na wiele pytań. Nawet tych, które nam nie od razu przychodzą do głowy w tej traumatycznej sytuacji.

mariola | 2016-10-15
Kobieta | 2015-11-10