Bajki dla dyslektyków

Wydawnictwo: Impuls
nauka, bajki, dla dzieci
fervently

Książka jest niezastąpioną pomocą w zwalczaniu problemu z nauką czytania i pisania, który nie polega na tym, jak wielu sądzi, czy dziecko nauczy się czytać i pisać, lecz na tym, jakim sposobem i w jakim czasie to osiągnie. Prezentowane w niniejszej publikacji bajki pomagają dzieciom zbudować zbiór skojarzeń ułatwiających prawidłowe rozpoznawanie liter, a dzięki zabawie uatrakcyjniają proces nauki czytania i pisania.

źródło opisu: http://www.impulsoficyna.com.pl

źródło okładki: http://www.impulsoficyna.com.pl