Tata i ja. Ruszajmy się!

Tłumaczenie: Monika Gajdzińska
Wydawnictwo: Drzewko Szczęścia
The Undys: Let's Get Physical!
Nikodem

Czy kiedykolwiek ćwiczyłeś z tatą Palcozapasy?
Albo ścigałeś się z nim po całym mieście?
Albo próbowałeś go pokonać w Konkursie tańca?

Jeśli tak, twój tata musi być równie zakręcony (i zabawny) jak mój.
Ta książka opowiada o zabawach z zakręconym tatą. Myślę, że będziesz nią zachwycony.

Na co czekasz? Czytaj. Baw się. Rozwiązuj łamigłówki.
Niech to będzie skrętkofajna zabawa!

źródło opisu: Drzewko Szczęścia, 2011

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Jakiś czas temu Ania pisała o pierwszej części serii "Tata i ja. Zabawa start!".

Dzisiaj przedstawiam Wam drugą część książki o Josh'u i jego tacie, który nazywa się Fillmore. Mieszkają oni sami, tak naprawdę to zwariowana z nich rodzinka. Ciągle ze sobą rywalizują, ze wszystkiego robią zawody, a żeby było ciekawiej sami wymyślają sobie nowe, szalone konkurencje w których mogą ze sobą walczyć.

W tej części przeczytamy między innymi o zabawie "Biegnij, aż się zatrzymasz", Rowerowym polo, Palcozapasach i szalonym konkursie tańca. Brzmi dziwnie prawda? I takie właśnie jest :) Ale z tymi dwoma panami na pewno nie można się nudzić :)

Powiem szczerze, ze tata Josh'a jest niestandardowy. Nie jestem pewna czy to dobrze mieć aż tak wyluzowanego tatę :) W niektórych momentach bałabym się przy nim o swoje życie, bo w tych zawodach bywało niebezpiecznie :)
Ale pomijając te kilka sytuacji, muszę stwierdzić, że z Josh'em i jego tatą na pewno nie da się nudzić, ponieważ potrafią wymyślić...