Promień Świadomości - chirurgia fantomowa: podręcznik uzdrawiania

978-83-60528-36-5
medycyna, chirurgia, uleczanie
zdrowie, medycyna
Ewa

Wieloletnie doświadczenie psychologa, pedagoga i bioenergoterapeuty pozwoliło autorce na stworzenie niebywałej logiki dla wytłumaczenia procesu uzdrawiania. Wyjaśnia szczegółowo, odwołując się do zdobyczy współczesnej nauki, czym jest fantom – uczy budowania go i przemieszczenia, tłumaczy w jaki sposób można z nim pracować.. Unaocznia siłę ludzkiej myśli, która stanowi podstawowe narzędzie w terapii fantomowej. Prezentuje cały szereg technik fantomowych, przydatnych w warsztacie uzdrowiciela.
Każdy przedmiot oraz istota żywa – uduchowiona i nie – posiada własną energetyczną kopię, pozornie niewidzialną i nieodczuwalną matrycę, czyli fantom.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.kos.com.pl