Zgłosuj na książki roku 2017

Prier 15 jours evec François et Jacinthe de Fatima
83-7119-492-7
religia
Edyta Procajło

Na temat objawień Matki Bożej w Fatimie w 1917 roku ukazało się wiele różnych publikacji. Niewiele z nich jednak dotyczy wyłącznie Franciszka i Hiacynty, widzianych razem i jako nierozłącznych. Oto książka poświęcona życiu modlitewnemu tych dwojga dzieci. Pastuszkowie liczą niewiele ponad dziesięć lat, ale ich modlitwa jest tak zadziwiająco poważna i poruszająca, że zachwyca nas i pociąga. Papież Jan Paweł II podczas trzech różnych podróży modlił się na ich grobach. 13 maja 2000 roku ogłosił ich błogosławionymi.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie