Gdy stajesz się mamą

Wydawnictwo: Hachette Polska
poradniki

Wyczerpujący, napisany prostym językiem poradnik dla przyszłej mamy. Każdy tydzień ciąży opisano w osobnym rozdziale, aby łatwiej było zrozumieć zmiany zachodzące w organizmie kobiety i poznać rozwój dziecka od momentu poczęcia do narodzin. zamieszczono tu niezbędne porady: a Medyczne a dieta, stosunki płciowe, uprawianie sportu, przygotowanie do porodu a Socjalne, dostosowane do polskich realiów a urlop macierzyński, zasiłki.

Synkletyka | 2018-12-29
Na półkach: 2018, Teraz czytam