Marketingowo o sporcie

6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-923047-5-6
biznes, finanse
Damian

Marketingowo o sporcie III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Dni Marketingu Sportowego na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Książka + płyta CD Jest to publikacja podsumowująca tematy poruszane podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pod hasłem DNI MARKETINGU SPORTOWEGO NA AKADEMII EKONOMICZNEJ W POZNANIU 24-26 listopada 2004 roku. Monografia zawiera opracowania naukowe i...

Monografia zawiera opracowania naukowe i popularno-naukowe dotyczące różnorodnych treści związanych z szerowkim zagadnieniem marketingu w sporcie Dołaczona płyta CD zawiera prezentacje z wykładów oraz nagrania video z konferencji.

źródło okładki: www.czytam.pl

Damian | 2013-05-31
Przeczytana: 09 maja 2012

Ogromna ilość ciekawych przykładów dotyczących marketingu w sporcie. Jest to jedna z nielicznych polskich publikacji dotycząca marketingu. Wydawana pod redakcją Henryka Mruka stanowi prawdziwe kompendium wiedzy dla ludzi zajmujących się tematyką poruszaną w książce.

Demios | 2013-07-24
Przeczytana: 2013 rok