Kochałam swastykę

Wydawnictwo: Chrześcijańska Społeczność
Abigail

Co może łączyć młodziutką czeską Niemkę, sierotę z zapadłej górskiej wioski, która ulegając naiwnej fascynacji nazizmem i Hitlerem, z całym oddaniem stara się robić karierę w Hitlerjugend i niemłodą Amerykankę, zafascynowaną Chrystusem misjonarkę, która choć mieszka w pięknym domu na Hawajach, najczęściej jest gdzieś w drodze do potrzebujących? Odpowiedź przynosi ta wyjątkowa książka, która miała już liczne wydania w różnych krajach świata i zdążyła poruszyć wiele serc i umysłów, ale polskiego czytelnika zainteresuje dziś zapewne w sposób szczególny

źródło opisu: nota wydawnictwa

źródło okładki: zdjęcie autorskie