Niżne Tatry

Tłumaczenie: Ryszard Juchniewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z plecakiem po Słowacji". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dajama
Nízke Tatry
80-88975-33-6
Niżne Tatry, Tatry, góry, przewodnik

Przewodnik zawierający opisy pieszych tras turystycznych w Niżnych Tatrach, wycinki map z przebiegiem poszczególnych tras, informację o różnicy wzniesień, charakterystykę trudności i czas potrzebny na przejście. W większości przypadków opisy są ilustrowane zdjęciami typowych krajobrazów.

źródło opisu: wstęp do książki

źródło okładki: http://www.dajamabooks.sk/index.aspx?PageType=1&Kod=235&Kateg=15

pon_ik | 2019-05-09
Przeczytana: 09 maja 2019

Świetny przewodnik dla osób, które wybierają się w Niskie Tatry do naszych sąsiadów. Naprawdę fajnie opisane trasy. Przetestowałam kilka i nie było problemów. Można wyszukać sobie szlaki, na których praktycznie nie spotka się ludzi. Podpowiedź, by jaskinie zwiedzać przy bliskiej pogodzie, chyba znajdują się w każdym przewodniku. Kolejki murowane :)

| 2012-05-01
Przeczytana: 2005 rok

Przewodnik IDEALNY na wędrówki z plecakiem. Testowany na sobie :)
Mały(11,5 x 16,5 cm), lekki i z podanymi BARDZO WIARYGODNYMI czasami przejść proponowanych tras(dla turysty z przeciętną kondycją oczywiście)- to jego główne zalety.
Poza tym dokładne opisy proponowanych tras, fragmenty mapy z zaznaczoną trasą, zdjęcia. Z wszystkich przewodników, z jakimi miałam do czynienia, ten nadaje się najbardziej do zabrania w plecak i wyruszenia na szlak.
A cudowne widoki i przeżycia w Niżnych Tatrach GWARANTOWANE :)