IwonaB

Wokół każdego z nas nie brakuje wyjątkowych kobiet, które dzięki wrodzonemu optymizmowi potrafią iść przez życie budując wokół siebie szczęście i sukces. Dzięki takim kobietom świat jest piękniejszy i dużo lepszy, bo niezależnie od tego, co je spotyka, one zawsze pamiętają, że jutro może być lepsze. Oto OPTYMISTKI: Halina Bednarz Joanna Jabłczyńska Urszula Jaworska Elżbieta...

Oto OPTYMISTKI:

Lidia Sieńko-Sienkiewicz
Tatiana Sosna-Sarno

źródło opisu: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu 2010

źródło okładki: http://www.wds.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!