Księga pytań zakochanych

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Chcesz wiedzieć, czy Twoja ukochana bawiła się w dzieciństwie w doktora? A może pragniesz sprawdzić, co Twój partner myśli o zdradzie lub masażu pleców? Dla zakochanych od tygodnia i od dziesięciu lat, młodych i starszych, kobiet i mężczyzn ? książka, która pozwoli lepiej poznać siebie i partnera, zapobiegnie nieporozumieniom i dostarczy mnóstwa rozrywki! Oto zestawy pytań ? od tych najbłahszych dotyczących ulubionych gwiazd ekranu po te kluczowe związane z małżeństwem i wychowywaniem dzieci. Nie ma chyba sfery życia, której autorka nie uwzględniłaby w swoich błyskotliwych kwestionariuszach! Są tu pytania o przeszłość i przyszłość, politykę i religię, seks, używki, zakupy? Książkę można wykorzystać na różne sposoby ? podarować ukochanej osobie, rozwiązać testy i ?przypadkiem zostawić w widocznym miejscu albo spędzić miły wieczór na ?odpytywaniu się nawzajem.

wioleta | 2016-11-10
Przeczytana: 2015 rok