kuchnia, kulinaria, sałatki
jagarkar

Któż nie lubi sałatek? Są pyszne, lekkie, kolorowe… a w dodatku szybkie i łatwe do przygotowania – wystarczy 15 minut, żeby zrobić pożywne danie. Sałatki są niewyczerpanym źródłem witamin i składników mineralnych. Ich podstawowymi składnikami są warzywa i owoce, ale po dodaniu ryżu, makaronu, mięsa, sera czy jaj stają się pełnowartościowym i pożywnym posiłkiem. Te apetyczne potrawy...

Sałatki są niewyczerpanym źródłem witamin i składników mineralnych. Ich podstawowymi składnikami są warzywa i owoce, ale po dodaniu ryżu, makaronu, mięsa, sera czy jaj stają się pełnowartościowym i pożywnym posiłkiem. Te apetyczne potrawy sprawdzają się przez cały rok. Ze względu na ich walory odżywcze sałatki polecane są wszystkim, ale ich dodatkowy atut – proste i szybkie wykonanie – zdecydowanie zachęci do ich częstego przygotowywania osoby zapracowane. Tym razem ponad 160 przepisów na sałatki, które pozwolą nam wykorzystać warzywa i owoce sezonowe.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Salatka_w_15_minut-p-31116-1-16-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Salatka_w_15_minut-p-31116-1-16-.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!