Bajki rymowanki

Wydawnictwo: SBM
978-83-7845-047-4
dzieci, bajki
Małgorzata

Bajki rymowanki to zbiór wspaniałych rymowanych bajeczek i wierszy napisanych przez czołowych polskich poetów, m.in. Marię Konopnicką, Adama Mickiewicza, Ignacego Krasickiego i Aleksandra Fredrę. Ta wyjątkowa, bogato i kolorowo ilustrowana kolekcja wierszy przeniesie maluchy i ich rodziców do krainy poezji dziecięcej, dzięki takim znanym i lubianym tekstom, jak choćby "Stefek Burczymucha",...

Ta wyjątkowa, bogato i kolorowo ilustrowana kolekcja wierszy przeniesie maluchy i ich rodziców do krainy poezji dziecięcej, dzięki takim znanym i lubianym tekstom, jak choćby "Stefek Burczymucha", "Małpa w kąpieli", "Paweł i Gaweł", "Kruk i lis" oraz "Przyjaciele".

źródło opisu: http://www.matras.pl/bajki-rymowanki-1.html#

werka8263 | 2017-07-08