Odnaleziony skarb

Tłumaczenie: Katarzyna Ciążyńska
Cykl: Niebieski diament (tom 3)
Wydawnictwo: Harlequin
Treasures Lost, Treasures Found
Evi91

Kate, nauczycielka literatury angielskiej, całe swe dotychczasowe życie poświęciła ojcu. Po jego nagłej śmierci odkrywa, że ojciec, człowiek praktyczny i rzeczowy, szukał statku zatopionego na dnie morza. Kate udaje się na wyspę, na której kiedyś spędziła niezapomniane wakacje, by na podstawie notatek ojca dokończyć jego dzieło. Czuje, że jest mu to winna. Do pomocy angażuje Kaya, lekkoducha, z którym przeżyła kiedyś romans, i którego ojciec kazał jej porzucić...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

myślnik | 2013-08-09
Przeczytana: 08 sierpnia 2013

Żebyś nigdy nie zapomniał,że pieniądze szczęścia nie dają,a duma to nie najlepszy doradca,zwłaszcza jeśli jest popychany do działania przez nadwyżki testosteronu.

Jaguś | 2014-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2014

Najlepsza ze wszystkich 3 części ;)

xchmurkax | 2016-05-19

Co by tu napisać hmm. Książkę dzisiaj skończyła a zaczęłam ją dwa dni temu chyba haha no dobra. Ostatnia układanka została ułożona w całość wszystkie Trzy Gwiazdy Mitry zostały umieszczone w Muzeum ;-) przy tym wszystkie trzy przyjaciółki są razem już na zawsze.
Grace trzecia z przyjaciółek która zakochała się w poruczniku który nie chciał jej miłości i sam przed nią ukrywał to gdyż On był typem faceta którego uczucia nie obchodziły i był jak to mówią sztywniakiem a Ona piękna, młoda piękna kobieta otworzyła się przed Nim od razu. Jednak los chciał żeby ta cała koszmarna sytuacja ich połączyła i tak się stało ;-) .. Cudowne zakończenia koszmaru i wspaniałe życie zaczęło od nowa dla wszystkich ;-). No to tyle.

Angelika | 2015-05-02

Jest cudowna! Chociaż opis z tyłu książki jest mało obiecujący, i zastanawiałam się czy ją w ogóle czytać, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Nora i tym razem nie zawiodła! Książka jest naprawdę ekstra. I gorąco gorąco ją polecam wszystkim którzy kochają romanse! :D

agata | 2016-03-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016, Romans
Przeczytana: 04 marca 2016

Seth, policyjny detektyw, odnajduje zmasakrowane zwłoki Grace, przyjaciółki Bailey James i MJ O'Leary. Po chwili przekonuje się, że słynna modelka mierzy do niego z broni... Czyżby kobieta sfingowała własną śmierć?

Razem z Grace, policjant, odnajduje jej przyjaciółki i razem z ich partnerami(Jackiem i Cadem)próbuje rozwikłać sprawę morderstwa w domu Grace.
Okazuje się, że ma to związek z posiadanym przez Grace klejnotem.
Uroda kobiety powoduje, iż osoba która chce zdobyć klejnoty, chce zdobyć również i ją. W trzeciej części cyklu, w końcu ujawnia nam się ta osoba. Jest to człowiek rządny władzy i nieobliczalny. Chęć posiadania niebieskich diamentów oraz pięknej kobiety sprawia, że postanawia bezpośrednio zagrozić Grace i jej przyjaciołom.

Jak to u Nory Roberts bywa, oczywiście mamy szeroko opisany wątek miłosny, ale ta część trylogii wciąga, przede wszystkim wartką akcją, zagadkami i tajemniczością, wszak to przecież "Tajemnicza Gwiazda".

dona | 2015-10-08
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts

Poza wątkami romantycznymi, dużo napięcia, tajemnic, zbrodni i emocji. Rewelacyjna książka! Polecam.

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 27 grudnia 2010

"- Miej to na uwadze - ostrzegł ją, zanim odwrócił się, żeby pójść do steru." (Harlequin Kolekcja)

anna | 2016-03-17

Świetna