Myszy i szczury

Wydawnictwo: IBIS
Rats & Mice
myszy, szczury, gryzonie, zwierzęta
poradniki

Jak przewieźć zwierzątko do domu? Jakie są rodzaje myszy i szczurów? Czy szczura można oswoić? Książka zawiera odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Seria w skład której wchodzi 6 książek, to świetne poradniki dla dzieci i ich rodziców, którzy przyjmują pod swój dach czworonożnego ulubieńca. Przystępnie napisany tekst, dokładne ilustracje, a także piękne fotografie, pomogą Ci zaznajomić się z zachowaniami i potrzebami Twojego pupila. Dzięki tej książce poznasz swojego zwierzaka i szybko się z nim zaprzyjaźnisz!

źródło opisu: okładka

Kamil Adam | 2012-04-29