Krok w przyszłość

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
From This Day On
heartland, konie, lauren brooke
Kachuś0802

Przedostatnia część cyklu HEARTLAND. Amy zawsze poświęcała się całkowicie Heartlandowi i była przekonana, że będzie kontynuowała swoją pracę także po skończeniu szkoły średniej. Zbliża się jednak ślub Lou, a wraz z nim szykują się zmiany. Na skutek niespodziewanych okoliczności, Amy zaczyna rozważać podjęcia studiów – co oznaczałoby jednak wyjazd z Heartlandu. Kiedy Amy zmaga się z podjęciem...

Przedostatnia część cyklu HEARTLAND.

Amy zawsze poświęcała się całkowicie Heartlandowi i była przekonana, że będzie kontynuowała swoją pracę także po skończeniu szkoły średniej. Zbliża się jednak ślub Lou, a wraz z nim szykują się zmiany. Na skutek niespodziewanych okoliczności, Amy zaczyna rozważać podjęcia studiów – co oznaczałoby jednak wyjazd z Heartlandu. Kiedy Amy zmaga się z podjęciem trudnej decyzji, do schroniska przybywa tajemniczy kuc. Odkrycie sposobu pomocy zwierzęciu, pozwoli bohaterce znaleźć klucz do własnej przyszłości.

źródło opisu: http://zabookowani.pl/ksiazki/heartland-19-krok-w-...(?)

źródło okładki: http://zabookowani.pl/ksiazki/heartland-19-krok-w-...»

bori1991 | 2019-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2019

Autorka w przepiękny sposób opisała fabułę w niniejszym tomie. Jest niesamowitą rzeczą, w jaki sposób autorka łączy konie i codzienność życia w Heartlandzie. Książkę tę powinni przeczytać ludzie młodzi, którzy borykają się z podejmowaniem swoich decyzji dotyczących swojej przyszłości. W piękny sposób ukazana zostaje dojrzałość młodej dziewczyny doświadczonej przez los.

Rita22 | 2015-08-18
Przeczytana: lipiec 2015

Cała akcja powraca do stadnin Heartlandu, lecz otoczenie i wydarzenia w życiu Amy zaczynają się zmieniać. Zbliżający się ślub Lou, wybór ewentualnych studiów i TEN tajemniczy kuc doskonale zgrywają się w następną przygodę Ami, i jak zawsze książka przyciąga nawet drobnymi szczegółami połączonych na końcu we wspaniałą opowieść.

Viktoria Myga | 2015-03-04

Świetna seria ;) Polecam

Daria | 2014-09-20

Uwielbiam wszystkie książki z serii Heartland. A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam! :)

domii123 | 2014-06-17
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 17 czerwca 2014

Dość przewidywalna książka, jednak czyta się bardzo przyjemnie :)

blaack_shadow | 2014-05-09

Przeczytałam, a chciałam jeszcze więcej (:

Paula Bry | 2013-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Książka lekka i warto ją przeczytać. Jednak ciągła dobra passa bohaterki wprowadza nas jednak w nierealny świat.

Mayvram | 2013-06-27
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 27 czerwca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Podczas spotkania z przyjaciółmi w knajpie, Amy dowiaduje się od przyjaciela o pojawieniu się wyników egzaminów. Nie jest jednak zbytnio nimi przejęta, więc odciąga ich sprawdzenie kilka dni. Po znalezieniu swojego nazwiska dowiaduje się, że uzyskała więcej punktów, niż mogła oczekiwać.
Nagle pojawia się wizja rozpoczęcia nauki na politechnice virginijskiej. Amy staje przed trudnym wyborem. Z jednej strony, już wcześniej postanowiła, że po szkole całkowicie poświęci się pracy w Hertlandzie. Z drugiej jednak, otrzymała właśnie szansę studiowania weterynarii.
Pewnego dnia, przed jej domem pojawia się nieznajomy koń. Jest on kolejna rzeczą zajmująca myśli dziewczyny. Poza tym, cały czas trwają gorączkowe przygotowania do ślubu jej siostry Lou, który ma odbyć się już niedługo.

Jaką decyzję podejmie Amy i kto jest właścicielem tajemniczego konia? Odpowiedź na te pytania odnajdziemy w tej książce, która jest jedną z najlepszych części tej serii.

Karolina | 2013-04-25
Na półkach: Przeczytane, Heartland
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

Jedna z lepszych części. Perypetie nieco przewidywalne. Najciekawszy fakt - czy wyjedzie na studia. Nie zaspokoję waszej ciekawości, by się dowiedzieć przeczytajcie sami, bo warto!

SeaGoddess | 2012-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 21 lipca 2012

Siostra Amy - Lou - wychodzi za mąż i w Heartlandzie trwają przygotowania do wesela. Tymczasem Amy po uzyskaniu wysokich wyników w nauce, dziewczyna zaczyna poważnie rozważać opuszczenie Heartlandu i udanie się na studia.
Nie mogę uwierzyć, że to przedostatnia część serii. Znakomicie ukazuje przed jak ważnymi wyborami przychodzi nam w życiu stawać. Pięknie napisana i bardzo przyjemna lektura.