Zgłosuj na książki roku 2017

Zabiję cię w twoim imieniu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kryminał dla Koneserów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
83-85318-05-4
kryminał, sensacja, thriller
Marek

Kapitan Marian Zagończyk, po opuszczeniu szeregów milicji z powodu urazu kręgosłupa, wplątuje się w aferę, która totalnie niszczy jego życie. Przychodzi mu zmagać się z bezwzględnymi pracownikami służby bezpieczeństwa. Jego działania wobec tajemniczego ZAKONU sprawiają, że staje poza prawem.

źródło opisu: Crime and Thriller, 1991

MadameShepard | 2014-03-01

Pretensjonalny nie do zniesienia gniot. Fabuła nawet byłaby znośna, ale sposobu, w jaki to jest napisane, znieść się nie da. To naprawdę ciekawe doświadczenie poznać taki typ "literatury", ale na przyszłość ominę szerokim łukiem.

codeina_librorum | 2014-08-22
karimel | 2014-06-03