Umiem rysować: Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś

0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-253-0347-1
malowanki, rysowanki, dzieci
Nikodem

„Umiem rysować: Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś" to książeczka z popularnymi wśród dzieci Superdetektywami w roli głównej. Wraz z nimi Wasze dziecko przeżyje fascynujące przygody i nauczy się rysować obiekty napotkane podczas każdej wyprawy - pszczołę, sosnę, czy ślimaka. Pomogą mu w tym karty do rysowania zawierające praktyczne wskazówki, a kolorowe naklejki - nagradzające postępy dziecka - zapewnią wspaniałą zabawę.

źródło opisu: http://www.ameet.pl/prod_1016.html

źródło okładki: http://www.ameet.pl/prod_1016.html

Na półkach: Przeczytane, Ameet

Zapewne wszystkie dzieci lubią rysować, niektóre bardziej, niektóre mniej... Ta książeczka powstała po to, aby zachęcić i nauczyć dziecko rysowania kilku "obiektów" w niej zawartej.

W tej części wraz z Super-detektywami (Tosią, Tygryskiem, Kubusiem i przyjaciółmi) dowiemy się jak krok po kroku narysować kolibra, sosnę, latawiec, nietoperza, świstaka, ślimaka, konewkę, bałwanka, mrówkę, motylka oraz pszczółkę.

Do każdej z wyżej wymienionych rzeczy dołączona jest dokładna instrukcja rysunkowa, każdy obrazek jest ponumerowany, aby dziecko wiedziało w jakiej kolejności i co należy teraz narysować.
Poza tym do każdego obrazka dołączona jest jakaś scenka z Kubusiem i przyjaciółmi oraz jej krótki opis.

Dodatkową atrakcją są naklejki, które należy umieścić w odpowiednich miejscach na ilustracjach. poza tymi potrzebnymi do uzupełnienia książki, znajdziemy tam jeszcze kilkanaście naklejek, które dziecko może wykorzystać w dowolny sposób :)
Na końcu znajdziemy również kartki z zaczętymi...

Na półkach