Bałtyk na weekend

Wydawnictwo: Pascal
euro_proof

To będzie udany weekend! Pomorze Zachodnie, niezwykle ciekawe pod względem geograficznym, nazywane jest także Pomorzem Nadodrzańskim. Obejmuje obszary na wschód od Lęborka do terenów na zachód od Stralsundu. Pomorze Wschodnie, zwane także Gdańskim lub Nadwiślańskim, rozciąga się od dorzecza Słupi po deltę Wisły. 11 starannie zaplanowanych tras weekendowych. Aktywny, niebanalny wypoczynek,...

To będzie udany weekend!

11 starannie zaplanowanych tras weekendowych. Aktywny, niebanalny wypoczynek, niespodzianki dla dzieci, nowe miejsca oraz dobrze znane atrakcje.

- najpiękniejsze plaże, wycieczki po Trójmieście, Szczecinie, Kaliningradzie oraz Bornholmie, pomorskich miasteczkach i wioskach, a także miejscach położonych z dala od cywilizacji
- wędrówki „filmowym szlakiem”, czyli Polska śladem znanych i lubianych filmów
- informacje praktyczne: jak dojechać, gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić
- uwaga! zabytek... podnosi się na Twoich oczach!

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl