Hades.Pierwsze kroki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cykl hadesjański". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: wydano nakładem autora
6 (8 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
978-83-934499-0-3
space opera
Ernest Filak

Od ponad dwóch tysięcy lat ludzkość penetruje kosmos. Zajmuje nowe galaktyki, rozwijając się w nieznanym wcześniej dotąd tempie. Ekspansja ta, wymaga dostarczania coraz większej ilości surowców. Nad tym czuwają wielkie korporacje. Władza Ziemi rozlana na olbrzymim obszarze, do wielu miejsc nie dociera. Prawo nie jest należycie respektowane. Górę biorą pieniądze i związana z nimi korupcja. Hades jest oddaloną od centrum planetą kopalnią. Posiada nieprzeliczone bogactwa. Wielu ma na nią ochotę. Nadchodzi czas zmian

źródło opisu: virtualo.pl

źródło okładki: virtualo.pl

Brudnopis Parzych | 2014-08-12

Książka, która z całą pewnością mnie nie rozczarowała - przeczytana z przyjemnością w jeden wieczór. Nie jest to z pewnością ciężkie, poważne science fiction. Jeśli ktoś szuka mega specjalistycznych opisów technicznych i opisów mędzy-galaktycznych wojen prowadzonych przez heroicznych bohaterów może czuć się rozczarowany. Jest to raczej rodzaj lekkiej, niezobowiązującej lektury o normalnych ludziach-bohaterach. Osobiście bardzo to doceniam, pisanie lekkiej fantastyki wcale nie jest dla autora prostsze, niż poważne smędzenie.

Zapraszam na blog z recenzjami : http://magazyn-opinii.blogspot.com

Hanau | 2013-09-09
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Kiedyś rzadko zaglądałem na Self-publishing, bo nie bardzo było co czytać. Przyjemna lektura

Lady_Ivonna | 2014-02-11

Nie jest źle, ale mogłoby być dużo lepiej ( Uraburos podobała mi się bardziej )

Sławomir | 2013-11-21

Niestety strasznie miałka i nudna lektura. Wtórna do bólu. Akcja rozciągnięta jak w brazylijskiej telenoweli. Przykre i bolesne, lecz szkoda czasu na tą książkę. Na kolejną z cyklu zresztą też.

Tomasz | 2016-06-14
magrork | 2015-03-10