Herold. Opowieść o Janie Chrzcicielu.

Seria: Z Feniksem
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
religia

Książka opowiada o dramatycznych losach Jana Chrzciciela – od cudownych narodzin w łonie bezpłodnej Elżbiety po męczeńska śmierć z wyroku Heroda II Antypasa. Autor z dużym wyczuciem realiów epoki rozwija krótką nowotestamentową opowieść we własną wizję procesu dojrzewania dziecka, a następnie młodzieńca do wypełnienia powierzonej mu przez Boga misji zwiastuna Syna Człowieczego. Wspaniała lektura dla każdego zainteresowanego powieścią opartą na motywach biblijnych.

źródło opisu: http://www.iwpax.pl/produkt-herold-348.html

źródło okładki: www.iwpax.pl