Homilie ślubne. ślubuję Ci...

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Ślubuję Ci... to zbiór kazań, które w pewnym sensie napisało samo życie, gdyż powstały one na kanwie prawdziwych historii par, których związek błogosławił autor.Dla duszpasterzy teksty te ze względu na podejmowane przez nie tematy mogą stać się cenną inspiracją nie tylko do homilii ślubnych, lecz także do nauk przedmałżeńskich czy rekolekcji. Natomiast narzeczonym i parom małżeńskim, bez względu na ich staż, mogą dostarczyć interesujących impulsów do przemyśleń i nowego spojrzenia na fascynujący ideał i wielobarwną rzeczywistość tej drogi życia.