Anioły

poezja
Anna Łukasik

Najpiękniejsze książki, te wciąż niezapisane, rodzą się w nas. I nikt prócz nas nie dotykał ich stronic, nikt prócz nas nie smakował słów, których nauczyliśmy się na pamięć. Tych rodzących się wraz z nami, a nadaremnie poszukiwanych w innym człowieku. Najpiękniejsze książki są nieustającą rozmową. Zawarte w nich słowa drżą w zachwycie i uniesieniu. Nie można ich kupić w księgarni ani w antykwariacie. Na próżno szukać ich w zakurzonych magazynach. Nie są drogie ani tanie, nie ma dla nich żadnych promocji ani wyprzedaży, lecz dla nas są bezcenne. Bo uczynił je nieprzekupny czas i bliskość, która nie ugięła się przed oddaleniem. To tajemnicze książki, z których parę słów udało się skraść aniołom... Jedną z takich książek są "Anioły" Tomasza Jakubiaka, które drukiem ukazały się 4 listopada 2011. Jeśli szukają Państwo oryginalnego prezentu dla siebie lub dla kogoś bliskiego (albo do pracowników lub współpracowników) na gwiazdkę lub na inną okazję, to książka może okazać się znakomitym pomysłem . Całkowity dochód z książki zostanie przekazany na cele charytatywne. Pozdrawiam serdecznie Tomasz Jakubiak

źródło opisu: http://selkar.pl/anioly-3?abpid=11&abpcid=7&aff=a4b

źródło okładki: www.tomaszjakubiak.pl

Pokrecona | 2016-12-14

Kto z Was czyta poezję?
Kto z Was wierzy w to, że czuwa nad nami Anioł Stróż?
Pragnę zachęcić Was do sięgnięcia po te cudowne tomiki wierszy. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a właśnie teraz anioły ujawniają się najmocniej.
Zapraszam Was na duchowe odkurzanie z aniołami.

pukka | 2016-04-22
Daria | 2017-05-04