Myśl potężnie

Wydawnictwo: Dobry Skarbiec.pl
poradniki

Ta książka jest dla ciebie, jeśli twoje życie jest serią zniweczonych marzeń.Niniejsza książka jest również dla ciebie, jeśli w ogóle nie masz marzeń. Jest dla ciebie, jeśli uwierzyłeś w kłamstwo, że nigdy nic nie będziesz wart. To nieprawda. Twoje życie jest WIELKIE znacznie potężniejsze, niż kiedykolwiek sobie to wyobrażałeś.

Maciek | 2014-11-19

Tytuł i okładka jak z amerykańskiego głupiego poradnika. Uwaga bo to zmyłka ! Wynikająca pewnie z głupoty wydawcy :) Jak można dać taką okładkę do Takiej książki ?????????
Niech Państwa nie zmyli okładka ! Książka bardzo dobra - taka po przeczytaniu której chce sie ją polecić bliskim i zachować dla swoich dzieci. Bardzo dobre jest w niej to że mamy w niej pare opisów tych samych sytuacji nie tylko przez Bena Carsona ale też przez jego mame.
Niby większość tego było juz w "Cudowne ręce" ale jednak to nie to samo, coś nowego, od innej strony, i z innym przesłaniem. Warto ją przeczytać. Zdecydowanie.

wioleta73 | 2012-10-03
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione
Przeczytana: 03 października 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dobra książka

Ayvendalia | 2016-03-08