Drewno do pieca i kominka

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Wykorzystujesz drewno do ogrzewania domu? Myślisz o alternatywnym dla gazu, oleju czy prądu źródle energii? Lubisz posiedzieć i ogrzać się przy kominku? Drewno jako surowiec odnawialny i łatwo dostępny w naszych lasach pomaga oszczędzać zarówno energię, jak i pieniądze. Dobrze przemyślana instalacja grzewcza oraz prawidłowo wybrane i przygotowane drewno gwarantują wysoką sprawność spalania i skuteczne ogrzewanie pomieszczeń. Sięgnij po ten pierwszy wyczerpujący poradnik dla użytkowników kominków i pieców, a dowiesz się:Jakie drewno wybrać, aby spalało się najefektywniej? Jak przygotować i przechowywać drewno opałowe? Gdzie szukać dostawców drewna oraz na co zwracać uwagę przy zakupie? Czy warto zainwestować we własny las i samodzielnie pozyskiwać drewno na opał? Jaki rodzaj pieca lub kominka wybrać do ogrzania domu? Drewno do pieca i kominka Bezpieczne, niezawodne i sprawne źródło ciepła w domu cieszy cały rok. Nie ma nic przyjemniejszego niż płonące drewno w kominku, nie tylko zimą, ale też w chłodne letnie wieczory. RYSUNKI INSTRUKTAŻOWE INSPIRUJĄCE ARANŻACJE KOMINKÓW I PIECÓW DOMOWYCH PRAKTYCZNE INFORMACJE I PORADY

Marcela | 2012-10-22
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam