Sugar seperejt, pliz!

Wydawnictwo: Dla Szkoły
978-83-88396-72-4
m_maagda

Tę historię czteromiesięcznej podróży na subkontynent indyjski można śmiało skwitować powiedzeniem: I śmieszno i straszno eto kak z tigrem igrat. Satyryczny opis niezwykłych, nieraz niebezpiecznych i groteskowych przygód, przeplata się z ciekawostkami o ludziach, praktycznymi informacjami, zarysem historycznym regionu, opowieścią o prozie backpackerskiego życia. Całość dopełniają, doskonale wpisujące się w charakter książki, nieprzeciętne fotografie.

Yetina | 2014-01-12
Roberto | 2013-05-20